Aktualności

450 pozycji z aktualnymi cenami skupu

 

 

 

Nowy system cennika katalizatorów

26 październik 2014

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nowy system cennika katalizatorów, dzięki któremy na stronie internetowej będą zawsze aktualne i bierzące ceny katalizatorów do wszystkich modeli samochodów. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych cen katalizatorów w naszym cenniku.

8 maja 2013

 

Ceny surowców powracają do normy

31 maja 2014

Aktualnie występuje najlepszy okres na rynku do sprzedaży surowców wturnych, jesteśmy w stanei zaproponować Państwu najlepsze ceny na naszym skupie katalizatorów. Zapraszamy do sprzedaży starych i zużytych katalizatorów.

8 maja 2013

Po okresie spaku wartości surowców i cen walut, nadszedł czas znormalizowania. Wszystko wraca do normy, ceny paliwa również spadły, co widać na rodzimych stacjach paliw. Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego skupu katalizatorów.

Uwaga! Znaczące obniżki cen surowców oraz kursów walut

22 kwietnia 2013

Od pewnego czasu notowania cen surowców na giełdzie oraz kursów walut na giełdzie poszybowały znacząco w dół. Co dla Państwa i dla nas znaczy tylko jedno: znacząca zmiana cen katalizatorów. Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie sprzedaży katalizatora lub skupu pojazdów na złom. Ceny się zmieniają, a nasza firma dostosowuje się do dynamiki rynku.

Nowy sprzęt do cięcia złomu: nożyce aligatorowe Kajman 800

10 kwietnia 2013

Jako profesjonalna firma zajmująca się skupem i obróką złomu posiadamy w naszym parku maszynowym profesjonalne nożyce aligatorowe Kajman 800. Nożyce te są wyposażone w przystawkę do cięcia szyn i nożyce renomowanej firmy Mistral. Maszyna ta posiada centralne smarowania, wiele trybów pracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie cięcia szyn i innych elementów metalowych. Jesteśmy do Państwa usług.

Sprawdzamy metale spektrometrem XRF firmy Olympus

8 kwietnia 2013

Posiadamy do dyspozycji spektrometr rentgenowski firmy Olympus przenośny model XRF. Pokazuje on bezbłędnie procentową zawartość pierwiastków we wskazanym metalu. Jeśli chcesz mieć pewność, że sprzedajesz lub skupujesz wartościowy metal lub przedmiot zapraszamy do nas. To urządzenie się nigdy nie myli.