Warning: file_get_contents(https://nbp.pl/Kursy/KursyA.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/skupkata/domains/skup.katalizatorow.pl/public_html/kursy.php on line 18
Aktualności - branża złomowanie i skup katalizatorów

Aktualności

Ceny surowców powracają do normy

31 maja 2021

Aktualnie występuje najlepszy okres na rynku do sprzedaży surowców wtórnych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze ceny na naszym skupie katalizatorów. Zapraszamy do sprzedaży starych i zużytych katalizatorów.

8 maja 2021

Po okresie spadku wartości surowców i cen walut, nadszedł czas znormalizowania. Wszystko wraca do normy, ceny paliwa również spadły, co widać na rodzimych stacjach paliw. Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego skupu katalizatorów.

Uwaga! Znaczące obniżki cen surowców oraz kursów walut

22 kwietnia 2021

Od pewnego czasu notowania cen surowców na giełdzie oraz kursów walut na giełdzie poszybowały znacząco w dół. Co dla Państwa i dla nas znaczy tylko jedno: znacząca zmiana cen katalizatorów. Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie sprzedaży katalizatora lub skupu pojazdów na złom. Ceny się zmieniają, a nasza firma dostosowuje się do dynamiki rynku.

Nowy sprzęt do cięcia złomu: nożyce aligator-owe Kajman 800

10 kwietnia 2021

Jako profesjonalna firma zajmująca się skupem i obórką złomu posiadamy w naszym parku maszynowym profesjonalne nożyce aligator-owe Kajman 800. Nożyce te są wyposażone w przystawkę do cięcia szyn i nożyce renomowanej firmy Mistral. Maszyna ta posiada centralne smarowania, wiele trybów pracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie cięcia szyn i innych elementów metalowych. Jesteśmy do Państwa usług.

Sprawdzamy metale spektrometrem XRF firmy Olympus

8 kwietnia 2021

Posiadamy do dyspozycji spektrometr rentgenowski firmy Olympus przenośny model XRF. Pokazuje on bezbłędnie procentową zawartość pierwiastków we wskazanym metalu. Jeśli chcesz mieć pewność, że sprzedajesz lub skupujesz wartościowy metal lub przedmiot zapraszamy do nas. To urządzenie nigdy się nie myli.