Skup katalizatorów - profesjonalny, ekologiczny, płacimy najlepiej

Profesjonalny sprzęt, maszyny i obsługa

Posiadamy profesjonalny sprzęt do sprawdzania odbieranego towaru, profesjonalne maszyny do przetwarzania złomu i skupionych katalizatorów oraz obsługę, która jest gotowa zawsze do dyspozycji naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży katalizatora.

Aktualny cennik detaliczny katalizatorów

Prosimy wybrać markę auta, w celu sprawdzenia zdjęć katalizatorów i ich cen. W przypadku sprzedaży większej ilości katalizatorów hurtem prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny. Podane ceny są gwarantowane.

Zadzwoń teraz
+48 533-080-717

Aktualne kursy waluty z dnia 24.06.2024

Aktualne wykresy cen surowców

Nasze ceny katalizatorów są na bieżąco monitorowane przez pracowników. Szybko reagujemy na znaczące rynkowe zmiany kursu platyny i innych surowców. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i wyceny katalizatora lub hurtowej ilości katalizatorów.
Sprawdź aktualne wykresy cen giełdowych platyny i palladu.

Aktualne ceny platyny

Sprawdź najnowsze ceny surowców naturalnych, od których uzależniona jest cena Twojego katalizatora. Nie zwlekaj ze sprzedażą. Pamiętaj, że tylko my jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepszą cenę na rynku, dlatego że prowadzimy profesjonalny odzysk, jesteśmy legalnie działającą firmą oraz działamy zgodnie z rozporządzeniami i ustawami o ochronie środowiska naturalnego. Sprzedając katalizator u nas unikasz pośredników i zarabiasz pieniądze.

skup katalizatorów wykres platyny

Aktualne ceny palladu

skup katalizatorów wykres palladu

Nasz zasięg firmy skupującej katalizatory obejmuje dokładnie wszystkie województwa w Polsce, a także prowadzimy skup zagraniczny. Jeśli chcesz się dowiedzieć szczgółów dotyczących sprzedaży Twojego katalizatora bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą. Bezpośrednio pod podanym na stronie internetowej numerem telefonu do przedstawiciela handlowego lub osobisty kontakt w naszej siedzibie, gdzie mogą dowiedzieć się Państwo i zobaczyć na własne oczy proces technologiczny pozwalający na skuteczną utylizację powierzonych nam katalizatorów. Dbamy o środowisko naturalne!!!